Výkřik do tmy #01 - další tuctový blog?


Po dlouhé několikadenní práci na formální stránce jsem se konečně dostala k napsání prvního článku. Tak jdeme rovnou na to. 


Při návštěvě (ať už úmyslné či náhodné) si možná pomyslíte - další tuctový blog s marnou snahou napodobit úspěch českých a světových blogů. Ráda bych vás ale vyvedla z omylu.. Nesnažím se o žádné napodobování a netoužím po miliónu sledujících obdivovatelek a obdivovatelů. Píšu pro radost a pro zahnání nudy, pro vyjádření svých žurnalistických sklonů a pro pocit, že svoje myšlenky, nápady a kousek života můžu sdílet s alespoň pár milióny z vás. 

Jsem obyčejná 21letá studentka žijící v malém městečku a studující v Praze se zálibou v cizích jazycích, psaní, cestování, vaření a dobrém jídle a pití, módě a nakupování, hudbě, četbě a filmech. Už jen to je důvod proto, že můj blog nebude zaměřen na jediné téma, ale na všechna možná a nemožná témata. Tři roky starý neúspěch při přijímacích zkouškách na žurnalistiku mě neodradil a já chci psát prostě o všem, co mě baví, naplňuje a postěžovat si nad tím, co mě štve a vadí. A zda u toho budete se mnou, je jen na vás. Já se budu těšit na každý komentář, který mi tu zanecháte a budu se snažit poučit z jakékoli konstruktivní kritiky, kterou mi udělíte.
Tak brzo znovu na viděnou počtenou. Kde mě najdete:


ps: Jsem zvyklá psát v jednom kuse tak, jak mi to jde na jazyk a pod ruce, proto to škrtání - ať vidíte, co jsem napsala a pak si to rozmyslela.
ps 2: Vysvětlení mého "jména" - Lola mi říkala mamka, když jsem byla malá, navíc mám ráda Lolitu od Nabokova a německý film Lola rennt. Příjmení vám je asi povědomé, vzniklo podle jednoho z mých oblíbených herců a platonické lásky Ryana.
ps 3: Omluvte můj zlozvyk - tisíc ps po rozloučení, je to důkaz moji ukecanosti v písemné podobě.

0 reakcí od čtenářů:

Okomentovat

Děkuji za komentář! ♡

 

♡ IT'S LOLA GOSLING

INSTAGRAM

Archiv článků

Translate