Výkřik do tmy #02 - bad/good day

5:40 ráno, zvoní budík a já chci ještě spát. Nedá se ale nic dělat, jak by řekla mamka - "škola volá". A tak vstávám a při pohledu z okna zjišťuji, že prší kočky a psi. Oblečena v tom, co mi první padlo pod ruku a do deště se totálně nehodí, pokračuji do koupelny a smůla pokračuje - odraz v zrcadle mi oznamuje, že dneska přišel můj "bad hair day".

Hygiena, úprava vlasů a zamaskování ospalého výrazu ve tváři makeupem a líčidly zabere několik desítek minut. Pak už mě čeká cesta v silném dešti od domu k autu, od auta k autobusu, od autobusu k metru a nakonec metrem plným zvláštních spolucestujících s "vůní" připomínající útulek plný zmoklých psů
"No to mi ten den začíná" - pomyslím si při pohledu do zrcadla na školních záchodech, moje ranní snaha o úpravu vlasů a obličeje byla trochu zbytečná, ve spěchu jsem zapomněla deštník a tak jsem promoklá jak slepice. Do přednáškového sálu přicházím pozdě a doprovázena otrávenými pohledy spolutrpících si sedám do zadní řady, ze které vůbec nic nevidím (ano, brýle zůstaly doma na stole hned vedle deštníku) a tak se už jen modlím, abych dnešní den přežila bez vážnějšího úrazu.


Po jakž takž přežitých 2 hodinách ve škole a cestě zpátky se odpoledne setkávám se svou sestrou. A díky ní se můj dosavadní průběh dne obrátí o 180 stupňů, obejme mě a připomene mi, že za 100 dní nás čeká už dlouho vytoužený a očekávaný koncert Imagine Dragons v Praze. Obě se nemůžeme dočkat až budeme 16. ledna stát ve frontě před O2 arénou a část toho vzrušení pocíťujeme už dnes při zjištění, že se den D pomalu ale jistě blíží! Potom také zjišťuji, že byl konečně definitivně zařízen náš výlet na adventní trhy a hlavně do Primarku v Drážďanech. 

Venku sice prší snad ještě silněji než ráno, ale my dvě jdeme deštěm a zpíváme si naši oblíbenou: "Look into my eyes... It's where my demons hide, it's where my demons hide..." A mně je úplně jedno, že můj výkon je hoden hvězdné pěchoty.


A jaký byl váš den? Skvělý hned od rána, nebo "bad day"? Věřte, že každý i ten sebehorší den má jen 24 hodin a ne všechno je tak zlé, jak ze začátku může vypadat. Stay positive! 4 reakcí od čtenářů:

 1. Přesně to vždycky dělám, když je den úplně nahouby, uklidnuji se něčím na co se nejvíc těším :-) mimochodem tedka vám zrovna hrozná závidím ten koncert!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, je potřeba myslet trochu optimisticky :) My se opravdu už nemůžeme dočkat! Pojď s námi :D

   Vymazat
 2. Mne sa to tiež počas dňa mení, dnes to bol ráno dobrý deň, v strede zlý, potom zase dobrý a naopak. A teraz som príliš unavená na to, aby som to riešila, tak je asi dobrý :D a demons je úplne dokonalá, ale mám radšej Radioactive. To je také živšie :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama! :D Imagine Dragons mají všechny super, hodně se mi líbí i to jejich nový album :)

   Vymazat

Děkuji za komentář! ♡

 

♡ IT'S LOLA GOSLING

INSTAGRAM

Archiv článků

Translate